TV-Opas

Ohjelma

Jääkiekon ohjelma

Lauantai 8.2.

10:00

Jääkiekko

N

USA - Suomi (A-lohko)

15:00

Jääkiekko

N

Kanada - Sveitsi (A-lohko)

Sunnuntai 9.2.

10:00

Jääkiekko

N

Ruotsi - Japani (B-lohko)

15:00

Jääkiekko

N

Venäjä - Saksa (B-lohko)

Maanantai 10.2.

12:00

Jääkiekko

N

USA - Sveitsi (A-lohko)

17:00

Jääkiekko

N

Suomi - Kanada (A-lohko)

Tiistai 11.2.

12:00

Jääkiekko

N

Saksa - Ruotsi (B-lohko)

17:00

Jääkiekko

N

Venäjä - Japani (B-lohko)

Keskiviikko 12.2.

10:00

Jääkiekko

N

Sveitsi - Suomi (A-lohko)

14:30

Jääkiekko

N

Kanada - USA (A-lohko)

19:00

Jääkiekko

M

Tshekki - Ruotsi (C-lohko)

19:00

Jääkiekko

M

Latvia - Sveitsi (C-lohko)

Torstai 13.2.

10:00

Jääkiekko

M

Suomi - Itävalta (B-lohko)

10:00

Jääkiekko

N

Japani - Saksa (B-lohko)

14:30

Jääkiekko

M

Venäjä - Slovenia (A-lohko)

14:30

Jääkiekko

M

Slovakia - USA (A-lohko)

19:00

Jääkiekko

N

Ruotsi - Venäjä (B-lohko)

19:00

Jääkiekko

M

Kanada - Norja (B-lohko)

Perjantai 14.2.

10:00

Jääkiekko

M

Tshekki - Latvia (C-lohko)

14:30

Jääkiekko

M

Ruotsi - Sveitsi (C-lohko)

19:00

Jääkiekko

M

Norja - Suomi (B-lohko)

19:00

Jääkiekko

M

Kanada - Itävalta (B-lohko)

Lauantai 15.2.

10:00

Jääkiekko

M

Slovakia - Slovenia (A-lohko)

10:00

Jääkiekko

N

Puolivälierät: Suomi - Ruotsi

14:30

Jääkiekko

M

USA - Venäjä (A-lohko)

14:30

Jääkiekko

N

Puolivälierät: Sveitsi - Venäjä

19:00

Jääkiekko

M

Ruotsi - Latvia (C-lohko)

19:00

Jääkiekko

M

Sveitsi - Tshekki (C-lohko)

Sunnuntai 16.2.

10:00

Jääkiekko

M

Itävalta - Norja (B-lohko)

10:00

Jääkiekko

N

Ottelut sijoista 5-8: Suomi - Saksa

14:30

Jääkiekko

M

Slovenia - USA (A-lohko)

14:30

Jääkiekko

M

Venäjä - Slovakia (A-lohko)

19:00

Jääkiekko

M

Suomi - Kanada (B-lohko)

19:00

Jääkiekko

N

Ottelut sijoista 5-8: Venäjä - Japani

Maanantai 17.2.

14:30

Jääkiekko

N

Välierä: USA - Ruotsi

19:00

Jääkiekko

N

Välierä: Kanada - Sveitsi

Tiistai 18.2.

10:00

Jääkiekko

M

Jatkolohko: Slovenia - Itävalta

10:00

Jääkiekko

N

Ottelu sijoista 7-8: Saksa - Japani

14:30

Jääkiekko

M

Jatkolohko: Venäjä - Norja

14:30

Jääkiekko

N

Ottelu sijoista 5-6: Suomi - Ruotsi

19:00

Jääkiekko

M

Jatkolohko: Sveitsi - Latvia

19:00

Jääkiekko

M

Jatkolohko: Tshekki - Slovakia

Keskiviikko 19.2.

10:00

Jääkiekko

M

Puolivälierä 1: Ruotsi - Slovenia

14:30

Jääkiekko

M

Puolivälierä 2: Suomi - Venäjä

19:00

Jääkiekko

M

Puolivälierä 3: Kanada - Sveitsi/Latvia

19:00

Jääkiekko

M

Puolivälierä 4: USA - Tshekki/Slovakia

Torstai 20.2.

14:00

Jääkiekko

N

Pronssiottelu: Sveitsi - Ruotsi

19:00

Jääkiekko

N

Loppuottelu: Kanada - USA

Perjantai 21.2.

14:00

Jääkiekko

M

Välierä: Ruotsi - Suomi

19:00

Jääkiekko

M

Välierä: USA - Kanada

Lauantai 22.2.

17:00

Jääkiekko

M

Pronssiottelu

Sunnuntai 23.2.

14:00

Jääkiekko

M

Loppuottelu

Tummennettuna mitalitapahtumien alkamisajat.

Palautelomake

ruusuja
risuja
kysymys
ehdotus

*

Kiitos palautteestasi!

Valitettavasti emme ehdi vastata jokaiseen viestiin henkilökohtaisesti.

Palautteen jättäminen ei onnistunut

Yritä hetken päästä uudelleen.