TV-ohjelmat tänään

tiistai 5.7.

00:00
00:45
Supernanny Suomi
01:40
Maajussille morsian maailmalla
02:30
Lähetystauko MTV3
00:50
First Dates Suomi
01:35
Baywatch
02:25
Simpsonit
02:47
Lähetystauko Sub
00:05
Ensitreffit alttarilla Australia
01:15
MTV Uutiset Live
22:00
MTV Uutiset Live
22:00
MTV Uutiset Live
22:00
MTV Uutiset Live
00:20
Human Capital
01:55
Penguin Bloom
00:25
Hamilton
01:10
Nova Vita
02:00
Nova Vita
02:45
Star File
02:55
Star File
23:30
Olympus Has Fallen
01:25
Beck: Itkevä poliisi (46)
02:50
Bertin päiväkirjat
00:45
Hurmaava petturi
02:30
Uusia alkuja
03:00
03:15
Aamusää
03:25
Uutisaamu
03:30
Monchhichi
03:40
Monchhichi
03:55
Muumilaakson tarinoita
04:15
Muumilaakson tarinoita
04:40
Maija Mehiläinen
04:55
Maija Mehiläinen
05:05
Mia ja minä
05:30
Daltonit
05:55
Bob's Burgers
03:00
MTV Uutiset Live
03:30
Valitut Palat Collection
04:00
Unelma-asunto auringon alta
05:00
Ostoskanava Tvins.com
03:00
MTV Uutiset Live
03:00
MTV Uutiset Live
03:00
MTV Uutiset Live
03:00
Lähetystauko
03:30
Star File
03:40
Anna palaa
05:15
Glada hälsningar från Missångerträsk
03:00
Kausi 4
03:25
Kausi 4
03:45
Kausi 4
04:10
Kausi 4
04:35
Robssonit (dubattu suomeksi)
04:55
Robssonit (dubattu suomeksi)
05:20
Hank Zipzer
05:45
Hank Zipzer
03:00
Lähetystauko
04:25
Lasse hiihtolomalla
05:55
Matka avaruuteen
03:00
Lähetystauko
04:10
Elämäni Liberacen kanssa
06:00
06:30
Emmerdale
07:00
Emmerdale
07:30
Kauniit ja rohkeat
08:00
Ostoskanava Tvins.com
06:20
Pilanpäiten
06:30
Valitut Palat Collection
07:00
Ostoskanava Tvins.com
08:00
First Dates Suomi
07:00
Kaappaus keittiössä
08:00
Emmerdale
08:30
Emmerdale
06:40
The Kindness of Strangers
08:35
Mies, joka rakasti järjestystä
06:10
Joe vs. Carole
06:55
Joe vs. Carole
07:45
Downton Abbey
08:35
Downton Abbey
07:10
Dan in Real Life
08:45
Second Act
06:05
Suuri puhallus
08:00
Red
09:00
09:00
Valitut Palat Collection
09:30
Game of Games Suomi
11:00
Unelma-asunto auringon alta
09:00
Schitt's Creek
09:30
Salatut elämät
10:00
Salatut elämät
10:30
Salatut elämät
11:00
Salatut elämät
11:30
Baywatch
09:00
Kesäterassi
09:30
Valitut Palat Collection
10:00
Koko Britannia leipoo
11:00
Remontilla rahoiksi
10:55
Mestarien liiga
10:30
Loranga, Masarin ja Dartanjang
11:25
Se upp för Jönssonligan
09:25
Schitt's Creek
09:50
Schitt's Creek
10:10
Schitt's Creek
10:35
Taistelu kuoleman vedestä
11:20
Kausi 1
11:45
Kausi 1
10:25
Päivä päivältä
09:50
The Imitation Game
11:40
Elämäni koirana
12:00
12:00
Ritz Hotel London: kurkistus huippuhotelliin
13:00
Masked Singer USA
14:00
Kesäterassi
14:30
Kauniit ja rohkeat
12:20
Pilanpäiten
12:30
Simpsonit
13:00
Simpsonit
13:30
Simpsonit
14:00
Selviytyjät
12:00
Unelma-asunto auringon alta
13:00
Unelma-asunto auringon alta
14:00
Kenen kotona?
12:40
Mestarien liiga
14:30
TER Promo events
14:00
Yleisurheilua
14:00
Alpeilla: Hiking and Biking
14:25
EM-ralli
13:25
Michael Clayton
12:10
Pidätä henkeä!
12:25
Pidätä henkeä!
12:45
H2O
13:10
H2O
13:35
The Baker and the Beauty
14:15
Bomb Girls
12:10
Micke & Veronika
13:45
Suuri sininen
13:20
Bertin päiväkirjat
14:50
Uusia alkuja
15:00
15:00
Emmerdale
15:30
Emmerdale
16:00
Seitsemän uutiset
16:20
Päivän sää
16:25
Tulosruutu
16:30
Kesäterassi
17:00
Koko Suomi leipoo
15:00
Moderni perhe
15:30
Moderni perhe
16:00
Simpsonit
16:30
Simpsonit
17:00
Frendit
17:30
Frendit
15:00
Remontilla rahoiksi
16:30
Ensitreffit alttarilla Australia
15:00
Ravit
16:20
30 for 30 Series
17:15
Yleisurheilua
17:10
Rallicrossin MM-sarja
15:20
Suuri puhallus 2
17:25
Larry Crowne - Uusi mahdollisuus
15:45
Downton Abbey
16:35
Downton Abbey
17:25
Kausi 3
17:50
Kausi 3
16:30
A Hard Day's Night - Rankan päivän ilta
17:55
Star File
16:30
Apinatähti
17:45
Star File
18:00
18:00
Pitääkö olla huolissaan?
19:00
Kymmenen uutiset
19:20
Päivän sää
19:25
Tulosruutu
19:35
Bull
20:30
Bull
18:00
Date Movie
19:40
Harry Potter ja kuoleman varjelukset, osa 2
18:00
Lukaalit laajemmaksi
19:00
Frendit
19:30
Frendit
20:00
Botched: Mokatut kauneusleikkaukset
19:30
Timanttiliiga Highlights
20:25
Timanttiliiga Highlights
19:15
UEFA Nations League
18:25
MotoGP: osakilpailu
19:40
Mobil 1 The Grid
20:05
Extreme E Magazine - Electric Odyssey
20:30
F-Cup Rallisarja
19:00
Captain Phillips
18:10
Taistelu kuoleman vedestä
18:55
P-Valley
19:55
The First
20:45
Sokaistuneet
18:05
Red 2
20:00
Babyteeth
18:00
Dumplin'
19:50
Twilight - Houkutus
21:00
21:25
Taxi Driver
22:50
Unelma-asunto auringon alta
23:50
Masked Singer USA
22:15
Wipeout USA
23:15
First Dates Suomi
21:00
Kova laki: Rikollinen mieli
21:55
Hengenvaaralliset valheet
22:50
Ensitreffit alttarilla Australia
21:20
Track & Field Weekly
21:50
La Liga Chronicles
22:00
MTV Uutiset Live
21:05
TER Promo events
21:35
Alpeilla: Hiking and Biking
22:00
MTV Uutiset Live
21:15
F-Cup Rallisarja
22:00
MTV Uutiset Live
21:10
District 9
23:00
Twilight - Epäilys
21:30
Sokaistuneet
22:10
Thou Shalt Not Kill
23:05
Thou Shalt Not Kill
23:50
Hamilton
21:55
Wolf
21:50
Urban Legend - Kauhutarinoita
23:30
Operaatio Donnie Brasco
00:00
00:40
Game of Games Suomi
02:04
Lähetystauko MTV3
00:05
Baywatch
00:50
Simpsonit
01:12
Lähetystauko Sub
00:10
Remontilla rahoiksi
01:20
MTV Uutiset Live
01:00
Twilight - Uusikuu
00:35
Hamilton
01:15
Nova Vita
02:00
Nova Vita
02:45
Star File
02:55
Star File
00:00
London Has Fallen
01:35
Mile 22
01:35
Erna sodassa
03:00
03:15
Aamusää
03:25
Uutisaamu
03:30
Monchhichi
03:40
Monchhichi
03:55
Muumilaakson tarinoita
04:20
Muumilaakson tarinoita
04:45
Ikku-Pikku Ritari
04:55
Ikku-Pikku Ritari
05:10
Possu ja Kärpänen
05:35
Daltonit
03:00
MTV Uutiset Live
03:30
Valitut Palat Collection
04:00
Unelma-asunto auringon alta
05:00
Ostoskanava Tvins.com
05:00
Lähetystauko
03:00
MTV Uutiset Live
03:00
MTV Uutiset Live
03:00
MTV Uutiset Live
03:05
Göta kanal 3 - Kanalkungens hemlighet
04:35
A Hard Day's Night - Rankan päivän ilta
03:10
Yellowstone
04:40
Robssonit (dubattu suomeksi)
05:05
Robssonit (dubattu suomeksi)
05:25
Hank Zipzer
05:50
Hank Zipzer
03:10
Karjamäen joulu
04:20
Matka avaruuteen
05:35
Bertin päiväkirjat
03:15
Svensson Svensson
04:40
Larry Crowne - Uusi mahdollisuus